Co. van het de Telecommunicatiemateriaal van Ningbozhantong, Ltd.

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis Producten

Plc Fiber Optic Splitter

Certificaat
Van goede kwaliteit De Sluiting van de vezelkoepel voor verkoop
Van goede kwaliteit De Sluiting van de vezelkoepel voor verkoop
Ik ben online Chatten Nu

Plc Fiber Optic Splitter

(17)
China APC van Sc van FTTH GPON PLC Vezel Optische Splitser 1x8 met Diverse Koppelingsverhouding fabriek

APC van Sc van FTTH GPON PLC Vezel Optische Splitser 1x8 met Diverse Koppelingsverhouding

Van de het Staalbuis van FTTH GPON 1x8 APC van Sc PLC Splitser Optische 1 2 4 8 16 32 64 128 Vezel Optische Splitser De vlaksplitser van (PLC) van de lightwavekring wordt vervaardigd gebruikend technologie van ... Read More
2017-12-11 11:25:02
China De lage Doos van de de Vezel Optische Splitser van het Toevoegingsverlies, Multimode Vezelsplitser voor PON-Netwerken fabriek

De lage Doos van de de Vezel Optische Splitser van het Toevoegingsverlies, Multimode Vezelsplitser voor PON-Netwerken

Hoge fabriekslevering - mini de doossplitser van de kwaliteits multimode vezel De Vezel optische PLC van de fabriekslevering FTTH Splitser 1*16 met goede prijs 1). De vlak lichte splitser van de golfkring (PLC) ... Read More
2017-12-11 11:25:02
China FC ST LC van de de Schakelaarvezel van Sc Optische de Kabelsplitser, 1x8-Plc Splitsersabs/pc Materiaal fabriek

FC ST LC van de de Schakelaarvezel van Sc Optische de Kabelsplitser, 1x8-Plc Splitsersabs/pc Materiaal

1x8 de Cassetteplc LGX van Sc UPC Optische de Splitsers2*8 SC/UPC APC van de Doosvezel Specificatie Eigenschappen 1). Laag Toevoegingsverlies; 2). Lage PDL; 3). Compact Ontwerp; 4). Goede kanaal-aan-kanaal ... Read More
2017-12-11 11:25:02
China de Verhouding 1x16-Plc Splitser, Vezel Optisch PLC Splitsers Passief Apparaat van 1XN 2XN fabriek

de Verhouding 1x16-Plc Splitser, Vezel Optisch PLC Splitsers Passief Apparaat van 1XN 2XN

plc van de vezeloptica 1x16 de Koppelingssplitser van de splitsers1xn 2XN FBT G/epon G657 Vezel FBT PLC (Vlaklightwave-Kring) de Splitsers zijn Enige Wijzesplitsers met een gelijke gespleten verhouding van één ... Read More
2017-12-11 11:25:02
China 19 Duim ODF 24 Havenplc het Flardcomité van de Vezel Optisch Splitser Opgezet Rek fabriek

19 Duim ODF 24 Havenplc het Flardcomité van de Vezel Optisch Splitser Opgezet Rek

19 van het de splitsersflard van de duimrek opgezette ODF 24port vezel het paneel Einddoos 1. Beschrijving 1). De vlaksplitser van (PLC) van de lightwavekring is een type van optisch energiebeheerapparaat dat ... Read More
2017-12-11 11:25:02
China Cassettetype 1x4 PLC Splitser, de Vlaklightwave-Naleving van RoHS van de Kringssplitser fabriek

Cassettetype 1x4 PLC Splitser, de Vlaklightwave-Naleving van RoHS van de Kringssplitser

facotry goedkopere het type van de splitsers1x4 Cassette van de ftthvezel optische PLC Splitser 1. Beschrijving optische de splitser is een type van optisch energiebeheerapparaat dat gebruikend technologie van ... Read More
2017-12-11 11:25:02
China 2x16 het rek zet PLC Vezel Optische Splitser voor de Brede Werkende Temperatuur van FTTN op fabriek

2x16 het rek zet PLC Vezel Optische Splitser voor de Brede Werkende Temperatuur van FTTN op

2x16 het rek zet PLC splitser met kortingsprijs op PLC de Splitser is gebaseerd op de vlakgolfgeleidertechnologie. Het voorziet een oplossing van lage kostenpowerdistribution van kleine vormfactor en hoge ... Read More
2017-12-11 11:25:02
China 0.9mm Naakte PLC Vezel Optische Splitser met de Schakelaar Lage PDL van Sc UPC fabriek

0.9mm Naakte PLC Vezel Optische Splitser met de Schakelaar Lage PDL van Sc UPC

G657A 0.9mm vezel optische 1x8 PLC Splitser met de schakelaar van Sc UPC Eigenschap Laag Toevoegingsverlies/Laag PDL/High-Terugkeerverlies Uitstekende Uniformiteit Brede waaier van werkende temperatuur ... Read More
2017-12-11 11:25:02
China G657A typeplc Vezel Optische Splitser voor Lan en CATV-Systeem1260-1650nm Golflengte fabriek

G657A typeplc Vezel Optische Splitser voor Lan en CATV-Systeem1260-1650nm Golflengte

zhejiang hoge leverancier - optische splitser van de kwaliteits de concurrerende prijs pon De PLC Splitsers is vertakkende apparaten dat wordt gebruikt om optische signalen aan veelvoudige plaatsen voor ... Read More
2017-12-11 11:25:02
China Het Type 1x32 van kaarttoevoeging Plc Splitser, Passieve Optische Splitser met Sc-Adapter fabriek

Het Type 1x32 van kaarttoevoeging Plc Splitser, Passieve Optische Splitser met Sc-Adapter

Van de de Dooskaart van 1*32 LGX Toevoegingstype FTTH Passieve Vezel optische PLC Splitser met Sc-Adapter Beschrijving De vlaksplitser van (PLC) van de lightwavekring is een type van optisch energiebeheerappara... Read More
2017-12-11 11:25:02
Page 1 of 2|< 1 2 >|