Co. van het de Telecommunicatiemateriaal van Ningbozhantong, Ltd.

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis Producten

Fiber Optic Patch Cord

Certificaat
Van goede kwaliteit De Sluiting van de vezelkoepel voor verkoop
Van goede kwaliteit De Sluiting van de vezelkoepel voor verkoop
Ik ben online Chatten Nu

Fiber Optic Patch Cord

(15)
China Het Koord van het de Vezelflard van telecommunicatiesc LC, Bekleed het Koordpvc van de 3 Meter Optisch Verbindingsdraad fabriek

Het Koord van het de Vezelflard van telecommunicatiesc LC, Bekleed het Koordpvc van de 3 Meter Optisch Verbindingsdraad

Singlemode simplex duplexsc LC van de de Vezel optische kabel van 3 meterstelecommunicatie het flardkoorden Eigenschappen 1. Kabel buitenjasje beschikbaar in pvc, Lage Rook Nul Halogeen (LSZH) 2. Lage ... Read More
2017-12-11 11:24:02
China 3.0mm Enig het Flardkoord van de Wijzevezel, Simplex het Flardkoord van Sc FC voor Mededelingen fabriek

3.0mm Enig het Flardkoord van de Wijzevezel, Simplex het Flardkoord van Sc FC voor Mededelingen

Voor mededelingen 3.0mm enig wijzesc, simplex het flardkoorden van FC Eigenschappen: • Diverse schakelaar typt beschikbaar • Laag toevoegingsverlies en achterbezinningsverlies • Goede ruilbaarheid • Goede ... Read More
2017-12-11 11:24:02
China 0.9mm/2.0mm FC het Koord van het de Vezelflard van Sc, Optische de Verbindingsdraadkabels van de Ventilator uit Vezel fabriek

0.9mm/2.0mm FC het Koord van het de Vezelflard van Sc, Optische de Verbindingsdraadkabels van de Ventilator uit Vezel

optisch materiaal om te produceren en het flardkoorden van FC en Sc-het gebruiken Productomschrijving van koorden van het vezel de optische flard SM MM. PC APC UPC PC Toevoegingsverlies ≤0.2dB UPC≤0.2dB APC≤0... Read More
2017-12-11 11:24:02
China LC APC FC UPC van de het Koord Optische Vezel van het Vezel het Optische Flard Verlies van de de Verbindingsdraad Hoge Terugkeer fabriek

LC APC FC UPC van de het Koord Optische Vezel van het Vezel het Optische Flard Verlies van de de Verbindingsdraad Hoge Terugkeer

Van de de Koorden het Optische Verbindingsdraad LC van het optische Vezelflard APC FC UPC Koord van het Vezel Optische Flard Laag toevoegingsverlies en hoog terugkeerverlies PC/UPC/APC het oppoetsen Diameter: 0... Read More
2017-12-11 11:24:02
China De simplex/Duplex van de het Koord≤0.2db Toevoeging van het Vezel Optische Flard Aangepaste Kleur Verlies fabriek

De simplex/Duplex van de het Koord≤0.2db Toevoeging van het Vezel Optische Flard Aangepaste Kleur Verlies

Typesimplex, Duplex, Fan-Out ≤0.2dB Koord van het de Vezel het Optische Flard van het Toevoegingsverlies Laag toevoegingsverlies en hoog terugkeerverlies PC/UPC/APC het oppoetsen Diameter: 0,9, 2,0, en 3.0mm De ... Read More
2017-12-11 11:24:02
China Het binnenkoord van het de Vezelflard van LC LC, Enige Wijze aan het Koord van Multimode Vezelflard fabriek

Het binnenkoord van het de Vezelflard van LC LC, Enige Wijze aan het Koord van Multimode Vezelflard

binnenvezel optische kabel die als vlechten en flardkoorden wordt gebruikt Productomschrijving van koorden van het vezel de optische flard SM MM. PC APC UPC PC Toevoegingsverlies ≤0.2dB UPC≤0.2dB APC≤0.2dB PC≤0... Read More
2017-12-11 11:24:02
China FC Sc-van de het Koord Simplexvezel van het Vezel de Optische Flard Optische Kabel die in Telecommunicatie wordt gebruikt fabriek

FC Sc-van de het Koord Simplexvezel van het Vezel de Optische Flard Optische Kabel die in Telecommunicatie wordt gebruikt

De lage van de de wijze Simplexftth Daling van het toevoegingsverlies SC/APC Enige koorden van het de kabelflard Toepassingen - De hoge transmissie van bitrategegevens - Telecommunicatienetwerken - Gegevens - ... Read More
2017-12-11 11:24:02
China Mededeling Sc 9/125 van de het Koord Enige Wijze van het Vezel Optische Flard Duplex Antirust fabriek

Mededeling Sc 9/125 van de het Koord Enige Wijze van het Vezel Optische Flard Duplex Antirust

Van de communicatie Sc enige optische flardkoorden wijze duplex 9/125 vezel De koorden van het vezel optische flard worden hoofdzakelijk gebruikt op flardpaneel of voor de verbinding tussen afzet en eindmateria... Read More
2017-12-11 11:24:02
China Het lage APC van Sc van het Toevoegingsverlies Koord van het Vezelflard, de Simplexftth-Kabel van de Vezel Optische Daling fabriek

Het lage APC van Sc van het Toevoegingsverlies Koord van het Vezelflard, de Simplexftth-Kabel van de Vezel Optische Daling

De lage van de de wijze Simplexftth Daling van het toevoegingsverlies SC/APC Enige koorden van het de kabelflard Specificaties het koord van het optische vezelflard 1. FC, LC, SC, ST, MU, MTRJ, MPO, E2000 2. 0... Read More
2017-12-11 11:24:02
China Koord van het de Vezel het Optische Flard van LSZH OFNP in Netwerkmuur Monteerbare Φ0.9/Φ2.0/Φ3.0mm fabriek

Koord van het de Vezel het Optische Flard van LSZH OFNP in Netwerkmuur Monteerbare Φ0.9/Φ2.0/Φ3.0mm

Φ0.9, Φ2.0, Φ3.0mm pvc, LSZH, OFNP-Koord van het Vezel het Optische Flard dat in netwerk wordt gebruikt Specificaties het koord van het optische vezelflard 1. FC, LC, SC, ST, MU, MTRJ, MPO, E2000 2. 0.9mm/2.0mm... Read More
2017-12-11 11:24:02
Page 1 of 2|< 1 2 >|