Co. van het de Telecommunicatiemateriaal van Ningbozhantong, Ltd.

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenPlc Fiber Optic Splitter

FC ST LC van de de Schakelaarvezel van Sc Optische de Kabelsplitser, 1x8-Plc Splitsersabs/pc Materiaal

Certificaat
Van goede kwaliteit De Sluiting van de vezelkoepel voor verkoop
Van goede kwaliteit De Sluiting van de vezelkoepel voor verkoop
Ik ben online Chatten Nu

FC ST LC van de de Schakelaarvezel van Sc Optische de Kabelsplitser, 1x8-Plc Splitsersabs/pc Materiaal

China FC ST LC van de de Schakelaarvezel van Sc Optische de Kabelsplitser, 1x8-Plc Splitsersabs/pc Materiaal leverancier

Grote Afbeelding :  FC ST LC van de de Schakelaarvezel van Sc Optische de Kabelsplitser, 1x8-Plc Splitsersabs/pc Materiaal

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: ZTONG(Zhantong)
Certificering: TLC,ISO9001-2008,IECQ(ROHS)
Modelnummer: Cassetteplc splitser

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 10 stuks
Prijs: 2.5-10USD
Verpakking Details: PCs één in één zak
Levertijd: 1~3 dagen
Betalingscondities: D/P, T/T, L/C
Levering vermogen: 10000 Piece / stuks per maand
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Materiaal: ABS/PC Kabel: 0.9mm, 2.0mm, 3.0mm
Type: 1X2, 1x4,1x8… Connector: FC ST LC SC
Kabelwijze: G657A1 Opslagtemperatuur: - 45~+85℃

1x8 de Cassetteplc LGX van Sc UPC Optische de Splitsers2*8 SC/UPC APC van de Doosvezel
 
Specificatie
FC ST LC van de de Schakelaarvezel van Sc Optische de Kabelsplitser, 1x8-Plc Splitsersabs/pc Materiaal

 

Eigenschappen

1). Laag Toevoegingsverlies;


2). Lage PDL;

3). Compact Ontwerp;

4). Goede kanaal-aan-kanaal uniformiteit;

5). Brede Werkende Golflengte: 1260-1650nm;

6). Hoge Betrouwbaarheid en Stabiliteit.

 

Applification

1). FTTX-Systemen;

2). PON-Netwerken;

3). CATV-Verbindingen;

4). Optisch Signaaldistributie;

5). De Transmissie van vezelgegevens.

Contactgegevens
Ningbo Zhantong Telecom Equipment Co., Ltd.

Contactpersoon: Suri

Tel.: +8613646665879

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)