Co. van het de Telecommunicatiemateriaal van Ningbozhantong, Ltd.

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenPlc Fiber Optic Splitter

APC van Sc van FTTH GPON PLC Vezel Optische Splitser 1x8 met Diverse Koppelingsverhouding

Certificaat
Van goede kwaliteit De Sluiting van de vezelkoepel voor verkoop
Van goede kwaliteit De Sluiting van de vezelkoepel voor verkoop
Ik ben online Chatten Nu

APC van Sc van FTTH GPON PLC Vezel Optische Splitser 1x8 met Diverse Koppelingsverhouding

China APC van Sc van FTTH GPON PLC Vezel Optische Splitser 1x8 met Diverse Koppelingsverhouding leverancier

Grote Afbeelding :  APC van Sc van FTTH GPON PLC Vezel Optische Splitser 1x8 met Diverse Koppelingsverhouding

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: ZTONG(Zhantong)
Certificering: TLC,ISO9001-2008,IECQ(ROHS)
Modelnummer: blockless plc splitser

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1piece
Prijs: 5-50USD
Verpakking Details: 300 PCs/karton
Levertijd: 1-5 werkdagen
Betalingscondities: T/T, D/P, L/C
Levering vermogen: 10000 stukken/week
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Toepassing: FTTH Systeem golflengte: 12601650nm
Dimensie: o.9mm Bedrijfstemperatuur: -40~+75℃
Type: SC LC FC ST Materiaal: staalbuis

Van de het Staalbuis van FTTH GPON 1x8 APC van Sc PLC Splitser Optische 1 2 4 8 16 32 64 128 Vezel Optische Splitser

 

De vlaksplitser van (PLC) van de lightwavekring wordt vervaardigd gebruikend technologie van de kiezelzuur de optische golfgeleider en aanbiedt een lage kostenoplossing voor optisch signaaldistributie. Het heeft laag toevoegingsverlies en polarisatie afhankelijk verlies, miniatuurgrootte, brede werkende golflengte en temperatuurwaaier, super betrouwbaarheid, en uitstekende kanaaluniformiteit. Ztong verstrekt de reeks van 1xN en 2xN- splitsers. Drie verpakkende types zijn beschikbare fan-out PLC splitser, moduleplc splitser, of het rek zet PLC hieronder getoonde splitser op.

 

 

 

Eigenschappen:

  • Diverse koppelingsverhouding
  • Enige wijze en beschikbare multiwijze
  • Laag toevoegingsverlies, lage PDL
  • Milieustal
  • Van de de industrienorm en douane beschikbare huisvesting
  • Verscheidenheid van beschikbare schakelaars
  • 1x2, aangepaste beschikbare de koppelingenconfiguratie van 1x4 en van 1x n

Toepassing:


• Vezel Optische CATV;
• Vezel aan huis (FTTH);
• Passieve Optische Netwerken;
• Vezelcommunicatiesystemen;
• Lokale Gebiedsnetwerken (LAN)

 

 

APC van Sc van FTTH GPON PLC Vezel Optische Splitser 1x8 met Diverse Koppelingsverhouding

Contactgegevens
Ningbo Zhantong Telecom Equipment Co., Ltd.

Contactpersoon: Suri

Tel.: +8613646665879

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)