Co. van het de Telecommunicatiemateriaal van Ningbozhantong, Ltd.

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenOptische vezelkabel

9/125um van de de Vlechtvezel van de type Enige Wijze Optische de Kabel Goede Ruilbaarheid

Certificaat
Van goede kwaliteit De Sluiting van de vezelkoepel voor verkoop
Van goede kwaliteit De Sluiting van de vezelkoepel voor verkoop
Ik ben online Chatten Nu

9/125um van de de Vlechtvezel van de type Enige Wijze Optische de Kabel Goede Ruilbaarheid

China 9/125um van de de Vlechtvezel van de type Enige Wijze Optische de Kabel Goede Ruilbaarheid leverancier

Grote Afbeelding :  9/125um van de de Vlechtvezel van de type Enige Wijze Optische de Kabel Goede Ruilbaarheid

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: ZTONG(Zhantong)
Certificering: TLC,ISO9001-2008,IECQ(ROHS)
Modelnummer: vlecht

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1 stuk
Prijs: Please contact with us
Verpakking Details: 1000 PCs in een karton of aangepast
Levertijd: 5-8 werkdagen
Betalingscondities: T/T, D/P
Levering vermogen: 10000 PCs per week
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Diameter:: 0.9mm, 2.0mm, 3.0mm Kabeltype: PVC, LSZH, OFNP
Type vezel: 9/125um, 50/125,62.5/125 Toevoegingsverlies (dB): < 0="">
Herhaalbaarheid (dB): < 0=""> Terugkeerverlies (dB): >35

Pvc, LSZH, OFNP-vezel optische vlecht 9/125um, 50/125,62.5/125 pvc, LSZH, OFNP

 

Specificatie

De simplex of Duplex facultatieve assemblage van de vezel optische kabel

Laag toevoegingsverlies en hoog terugkeerverlies

Kabellengten en facultatieve kabeltypes

Beëindigingstypes van PC of UPC of APC

 

 

 

Eigenschappen

 

1. Hoog Terugkeerverlies

2. Laag Toevoegingsverlies

3. Goede Herhaalbaarheid

4. Goede Ruilbaarheid

5. Stabiliteit op hoge temperatuur.

 

 

 

Parameters
OD van kabel Φ0.9, Φ2.0, Φ3.0mm
Kabeltype PVC, LSZH, OFNP
Vezeltype 9/125um, 50/125,62.5/125
Schakelaartype FC, LC, SC, ST, MU, MTRJ, MPO, E2000
Ceramische Metalen kap PC (SM) UPC (SM) APC (SM) PC (MM.)
Toevoegingsverlies (dB) < 0=""> < 0=""> < 0=""> < 0="">
Herhaalbaarheid (dB) < 0="">
Wisselvalligheid (dB) < 0=""> < 0="">
Terugkeerverlies (dB) >45 >50 >60 >35

 

 

 

 

Contactgegevens
Ningbo Zhantong Telecom Equipment Co., Ltd.

Contactpersoon: Tina

Tel.: +8615257877436

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)