Co. van het de Telecommunicatiemateriaal van Ningbozhantong, Ltd.

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenOptische vezelkabel

Gele FTTH-de Vlecht Enige Wijze van Sc, Hoog de Terugkeerverlies van de Optische Vezelvlecht

Certificaat
Van goede kwaliteit De Sluiting van de vezelkoepel voor verkoop
Van goede kwaliteit De Sluiting van de vezelkoepel voor verkoop
Ik ben online Chatten Nu

Gele FTTH-de Vlecht Enige Wijze van Sc, Hoog de Terugkeerverlies van de Optische Vezelvlecht

China Gele FTTH-de Vlecht Enige Wijze van Sc, Hoog de Terugkeerverlies van de Optische Vezelvlecht leverancier

Grote Afbeelding :  Gele FTTH-de Vlecht Enige Wijze van Sc, Hoog de Terugkeerverlies van de Optische Vezelvlecht

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: ZTONG(Zhantong)
Certificering: TLC,ISO9001-2008,IECQ(ROHS)
Modelnummer: vlecht

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1 stuk
Prijs: please contact with us
Verpakking Details: 1000 PCs in een karton of aangepast
Levertijd: 5-7 werkdagen
Betalingscondities: T/T, D/P
Levering vermogen: 10000 PCs per week
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Diameter:: 0.9mm, 2.0mm, 3.0mm Type vezel: 9/125um, 50/125,62.5/125
Keramische verlengstuk: PC, UPC, APC, PC Herhaalbaarheid (dB): < 0="">
Wisselvalligheid (dB): < 0=""> Kabeltype:: FC, LC, SC

0.9mm 2.0mm, 3.0mm FTTH van de de schakelaarvezel van Sc de optische vlecht met lange levensduur

 

Eigenschappen

 

1. Hoog Terugkeerverlies

2. Laag Toevoegingsverlies

3. Goede Herhaalbaarheid

4. Goede Ruilbaarheid

5. Stabiliteit op hoge temperatuur.

 

 

Parameters
OD van kabel Φ0.9, Φ2.0, Φ3.0mm
Kabeltype PVC, LSZH, OFNP
Vezeltype 9/125um, 50/125,62.5/125
Schakelaartype FC, LC, SC, ST, MU, MTRJ, MPO, E2000
Ceramische Metalen kap PC (SM) UPC (SM) APC (SM) PC (MM.)
Toevoegingsverlies (dB) < 0=""> < 0=""> < 0=""> < 0="">
Herhaalbaarheid (dB) < 0="">
Wisselvalligheid (dB) < 0=""> < 0="">
Terugkeerverlies (dB) >45 >50 >60 >35
 

 

 

Gebruik

Telecommunicatie

Informatienet

LAN, FTTX

CATV

 

 

 

Gele FTTH-de Vlecht Enige Wijze van Sc, Hoog de Terugkeerverlies van de Optische Vezelvlecht

Contactgegevens
Ningbo Zhantong Telecom Equipment Co., Ltd.

Contactpersoon: Tina

Tel.: +8615257877436

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)