Co. van het de Telecommunicatiemateriaal van Ningbozhantong, Ltd.

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenOptische vezelkabel

Het Type van pvc/van LSZH/OFNP-de Telecommunicatiegebruik 9/125um van de Vezel Optisch Vlecht

Certificaat
Van goede kwaliteit De Sluiting van de vezelkoepel voor verkoop
Van goede kwaliteit De Sluiting van de vezelkoepel voor verkoop
Ik ben online Chatten Nu

Het Type van pvc/van LSZH/OFNP-de Telecommunicatiegebruik 9/125um van de Vezel Optisch Vlecht

China Het Type van pvc/van LSZH/OFNP-de Telecommunicatiegebruik 9/125um van de Vezel Optisch Vlecht leverancier

Grote Afbeelding :  Het Type van pvc/van LSZH/OFNP-de Telecommunicatiegebruik 9/125um van de Vezel Optisch Vlecht

Productdetails:

Plaats van herkomst: Zhejiang, China (vasteland)
Merknaam: ZTONG(Zhantong)
Certificering: TLC,ISO9001-2008,IECQ(ROHS)
Modelnummer: vlecht

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1 stuk
Prijs: Please contact with us
Verpakking Details: 1000 PCs in een karton of aangepast
Levertijd: 3-7 werkdagen
Betalingscondities: T/T, D/P
Levering vermogen: 10000 stuk/Week
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
OD van kabel: Φ0.9, Φ2.0, Φ3.0 MM naam: vezelvlecht
OEM:: Beschikbaar Terugkeerverlies (dB): >40
Herhaalbaarheid (dB): < 0=""> Type connector: MU, MTRJ, MPO, E2000

Massalevering 9/125um, 50/125,62.5/125 pvc, LSZH, OFNP-vezel optische vlecht

 

Ztong kan de aangepaste koorden van het vezel optische flard bij hoogte produceren - kwaliteit, snelle levering en goede prijs. Het omvat: FC, zijn LC, Sc, ST, MU, MTRJ, MPO, E2000, Ons geschoolde arbeiders en werk van de kwaliteitscontroleafdeling dicht samen om elk stuk van ons koord van het vezel optisch flard te waarborgen het uitstekende kwaliteit en kijken. Onze enige optische het flardkabels van de wijzevezel zijn volledig volgzaam met internationale normen en zijn met zeer goede kwaliteit en concurrerende prijzen.

 

Specificatie

De simplex of Duplex facultatieve assemblage van de vezel optische kabel

Laag toevoegingsverlies en hoog terugkeerverlies

Kabellengten en facultatieve kabeltypes

Beëindigingstypes van PC of UPC of APC

 

Eigenschappen

Volgzaam met de norm van Telcordia en CEI-

RoHS volgzaam voor al Enig optisch de kabelmateriaal van de wijzevezel

 

Gebruik

Telecommunicatie

Informatienet

LAN, FTTX

CATV

 

 

 

 

Contactgegevens
Ningbo Zhantong Telecom Equipment Co., Ltd.

Contactpersoon: Tina

Tel.: +8615257877436

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)